הדפסה בפורמט רחב
בכדי לספק לך את המוצר המבוקש באיכות ובדיוק גבוהים אנו מעמידים לרשותך ציוד בפסגת הטכנולוגיה, העתקות בטכנולוגיה מתקדמת:

Epson Sure Color T7000
מדפסת 44 אינץ' בפורמט גדול ו- 4 צבעים. אידאלית עבור יישומים שבהם מהירות וחיסכון חשובים ביותר, דוגמת CAD, GIS, באנרים מותאמים אישית, מצגות, שילוט פנים וכן יצירת פוסטרים.
החבילה החסכונית מצמצמת זמני הפקה ומשפרת פעילויות שיווק וקידום מכירות.

תוצאות עמידות ואיכותיות
UltraChrome XD Ink  של Epson פותח במיוחד כדי להפיק הדפסות עמידות באיכות גבוהה עם צבעי שחור עמוקים, מגוון צבעים רחב, וקווים חדים וצפופים ברוחב מינימלי של 0.02 מ"מ.
הדיו הפיגמנטי עמיד מפני הכתמה, קימוט ומים. לפיכך, ניתן ליצור הדפסות לשימוש קצר טווח בחוץ.

יעילה וחסכונית
ל- SC-T7000 נדרשות 28 שניות בלבד כדי להפיק הדפסה בגודל A1 על נייר רגיל, והיא מציעה עלויות תפעול ממוטבות עם מחסניות דיו בגדלים של 700 מ"ל, 350 מ"ל וכן 110 מ"ל.

ידידותית לסביבה
כדי לסייע בהפחתת ההשפעה על הסביבה, ה- SC-T7000 משתמשת בדיו מבוסס מים ועומדת בדרישות ENERGY STAR ליעילות משופרת בצריכת חשמל.

‎תכונות עיקריות
יעילה: 28 שניות להדפסת A1 על נייר רגיל. חסכונית: מחסניות דיו בגודל מ- 110 מ"ל ועד 700 מ"ל. קלה לשימוש: מופעלת מהחזית. רב-תכליתית ואיכותית: קווים עדינים וחדים וצבעים מלאי חיים.

סורק הנדסי Colortrac  SmartLF SC 36
הסורק SmartLF SC 36 הינו סורק צבע חדשני מבוסס CCD ברזולוציה אופטית של high definition (HD)  1200dpi ורזולוציה מקסימאלית של 9,600 DPI. ממשק USB3 מובנה. לסורק זה CCD x6, רוחב הסריקה הינו "36  (92 ס"מ) והוא מותאם לביצוע סריקות איכותיות ליישומים גראפיים ופוטוגרפיים לארכוב והעתקה של מפות, שרטוטים טכניים, העתקות אור, הדמיות הנדסיות ומגוון נרחב של מסמכים טכניים. מהירות סריקה מקסימלית  18.3 מטר בדקה בשחור לבן  ו-6.1 מטר בדקה בצבע. לסורק מערכת הנעת מסמכי מקור מתקדמת (APT) הכוללת גלילי הנעה עליונים ותחתונים  2+4 להנעת המקור באופן אחיד. הסורק זמין ומוכן לשימוש ברגע ההדלקה - ללא זמן חימום או המתנה.

מערכת לכיול צבע
מערכת  I-One  לכיול ובקרת צבע מבית  Gretag-Macbeth

FOLDJET 2000
מקפלת תכניות ומפות מן המתקדמות והאמינות בתחום. המקפלת מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות קיפול בהתאמה לדרישת הלקוח ואופן הגשת העבודה. ניתן לקפל לרוחב של 19 ס"מ או לרוחב של 21 ס"מ, עם או בלי שוליים לתיוק.
הפקת (פלוט)
תכניות ושרטוטים
הדפסת תכניות ושרטוטים בפורמט רחב, בשחור-לבן או צבע, על גבי נייר, שקף או קרטון הגשה. 
הדפסת הגשות, סטים למכרזים, תכניות עבודה ועוד.
צילום / סריקת תכניות
שרטוטים ומסמכים
סריקה והפקת עותקים בשחור-לבן  או צבע, עד רוחב של 92 ס"מ וללא הגבלת אורך. סריקת מסמכים מגודל A4  ועל בכלל. אפשרות לקובץ דיגיטלי במייל או מדיה ניידת.
הפקה וצילום חוברות
צילום והדפסת חוברות בשחור-לבן או בצבע מגודל 5A ועד A0. 
מגוון כריכות: ספירלה, סרט או חום. מתאים למפרטים, מכרזים, כתבי כמויות, חומר משפטי וכו.
הזמנות עבודה אונליין
לביצוע הזמנות אונליין ומילוי הטופס לחצו כאן